Bina İnşaatı, Betonarme, Donatılar, İşçiler

Sıkça Sorulan Sorular

  • Hangi alanlarda hizmet veriyorsunuz?

Geoteknik mühendisliği, deprem mühendisliği ve yapı mühendisliği alanlarında ekonomik, güvenli ve sürdürülebilir mühendislik hizmetleri vermekteyiz.

  • Dione Mühendislik Proje Tasarım ne zaman ve kimler tarafından kuruldu?

Dione Mühendislik Proje Tasarım, 2020 yılında çeşitli üniversitelerde doktora çalışmalarına devam eden Umut Dağar, Mert Güner, Emirhan Sancak ve Uğur Can Erginağ tarafından kurulmuştur.

  • Dione Mühendislik Proje Tasarım bünyesinde çalışmak için ne yapmalıyım?

Web sitemizde bulunan kariyer sayfamızdan veya sosyal medya hesaplarımızdan şirketimizin paylaştığı açık pozisyon ilanlarımızı takip edebilir ve başvuru yönergelerini izleyerek iş başvurusu yapabilirsiniz. İlan dışındaki iş başvuruları için şirketimizin e-posta adresine öz geçmişlerinizi gönderebilirsiniz.

  • Dione Mühendislik Proje Tasarım'ın staj imkanları nelerdir? Şirketinizde staj imkanı sağlıyor musunuz?

Üniversitelerin inşaat mühendisliği ve mimarlık bölümlerinde lisans ve yüksek lisans eğitimi alan öğrencilere, iş hayatını öğrenciyken deneyimleme fırsatı sunmak adına ilgi duydukları ve başarılı olabilecekleri alanlarda yarı zamanlı çalışma imkanı sunmaktayız. Staj süresince kendilerine verilen projeler ile yeteneklerini ortaya çıkarmalarını ve iş hayatıyla ilgili özel deneyimler kazanmalarını hedeflemekteyiz.

  • Dione Mühendislik Proje Tasarım neden kuruldu?

İnşaat sektöründe uygulanmakta olan geoteknik, yapı ve deprem mühendisliğine dair projelerde sıkça karşılaşılan yaygın hataları ve problemleri belirlemek ve içerisinde yer aldığı projeleri ekonomik, güvenilir, sürdürebilir mühendislik yöntemleriyle çözüme kavuşturmak amacıyla kurulmuştur. Ayrıca, ulusal ve uluslararası yönetmeliklerdeki gelişmeleri takip ederek, bu gelişmelerin projelerde uygulanmasını amaçlamaktadır.

  • COVID-19 pandemisi koşulları nedeniyle toplantıları ve iş görüşmelerini çevrimiçi olarak gerçekleştirme imkanınız var mı?

Evet. Pandemi koşullarından ve iş yoğunluğundan dolayı karşılıklı olarak kararlaştıracağımız uygun bir gün ve saatte çevrimiçi toplantı düzenleme imkanımız bulunmaktadır. Hem tanışmak hem de mühendislik çözümlerine dair bilgi birikimimizi paylaşmak adına sizlerle görüşmekten ve toplantı düzenlemekten memnuniyet duyarız.

  • Dione Mühendislik Proje Tasarım olarak ne tür etkinliklerde yer alıyorsunuz?

Dione Mühendislik Proje Tasarım olarak yapı sektörüyle ilgili düzenlenen tüm etkinliklere katılmamızın yanı sıra ulusal ve uluslararası konferans, seminer ve etkinliklerde yer alıyoruz. Etkinliklerimize ve duyurularımıza sitemizin ilgili sayfasından veya sosyal medya hesaplarımızdan ulaşabilirsiniz.